Никола Јокић проглашен за најбољег играча Западне конференције

11.11.2025. 17:51
0
ИЗВОР: srna.rs

Српски кошаркаш Никола Јокић проглашен је за најбољег играча претходне недјеље Западне конференције, саопштено је из НБА лиге.

Јокић је прошле недјеље предводио Денвер ка све четири побједе, а имао је просјек од 31,3 поена, 11,3 скока и 13,3 асистенција.

Кошаркаш Детроита Кејд Канингем проглашен је за најбољег на Истоку.

Канингем је имао просјек од 31 поена и 9,8 асистенција.

Коментари 0
Повезане вијести
Јокићев нови трипл-дабл Јокићев нови трипл-дабл
Јокић у финалу за МВП нагарду Јокић у финалу за МВП нагарду
Нови трипл-дабл Николе Јокића Нови трипл-дабл Николе Јокића
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    17h 43m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    15h 54m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    8h 21m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    19h 26m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    20h 40m
    0