Николина Џебо се вратила у „Плеј оф“

14.09.2021. 20:30
0
ИЗВОР: sportdc.net

Репрезентативка Босне и Херцеговине Николина Џебо одлучила је да напусти бањалучки Феникс и обуче дрес ЖКК "Плеј оф" из Сарајева.

Николина Џебо је са успјехом носила дрес "Плеј офа" од 2014. до 2018. године, а након тога је услиједио одлазак у подгоричку "Будућност Бемакс", а након тога и у бањалучки "Феникс".

Стандардна је репрезентативка Босне и Херцеговине и наступала је на историјском Европском првенству ове године.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Теа Дивчић представља Источно Сарајево на избору за Мис БиХ
    3h 50m
    4
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    9h 51m
    0
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 56m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    10h 47m
    2
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    11h 49m
    0