Николина Џебо се вратила у „Плеј оф“

14.09.2021. 20:30
0
ИЗВОР: sportdc.net

Репрезентативка Босне и Херцеговине Николина Џебо одлучила је да напусти бањалучки Феникс и обуче дрес ЖКК "Плеј оф" из Сарајева.

Николина Џебо је са успјехом носила дрес "Плеј офа" од 2014. до 2018. године, а након тога је услиједио одлазак у подгоричку "Будућност Бемакс", а након тога и у бањалучки "Феникс".

Стандардна је репрезентативка Босне и Херцеговине и наступала је на историјском Европском првенству ове године.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    10h 10m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    8h 22m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    11h 54m
    0
  • Универзитет у Источном Сарајеву остварио значајан међународни успјех
    23h 55m
    1
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    13h 8m
    0