Ноћас падавине, сутра током дана разведравање

22.01.2024. 14:57
0
ИЗВОР: srna.rs

У Републици Српској и Федерацији БиХ /ФБиХ/ сутра се током дана очекује постепено разведравање, након кише, сусњежице и снијега који ће падати ноћас.

Током ноћи ће са сјевера доћи наоблачење које ће проузроковати кишу, сусњежицу, а на планинама снијег, док је током јутра у сјеверним дијеловима могућа киша која се леди при тлу, саопштено је из Републичког хидрометеоролошког завода.

Дуваће слаб до умјерен и промјенљив вјетар.

Максимална температура ваздуха биће од нула до седам степени, на југу до 11, у вишим предјелима од минус два степена Целзијусова.

Према подацима Федералног хидрометеоролошког завода, у БиХ данас преовладава претежно сунчано вријеме.

Температура ваздуха измјерена у 13.00 часова: Соколац минус шест, Рудо, Фоча, Шипово и Бјелашница минус два, Вишеград минус један, Приједор, Сарајево и Сребреница нула, Бијељина, Тузла, Зеница Нови Град и Чемерно два, Добој и Хан Пијесак три, Бањалука пет, Мостар осам, Неум 10 и Требиње 11 степени Целзијусових.

Коментари 0
Повезане вијести
Наш град јутрос богатији за дјечака Наш град јутрос богатији за дјечака
Град богатији за дјечака Град богатији за дјечака
Сутра киша уз локалне непогоде и олујне ударе вјетра Сутра киша уз локалне непогоде и олујне ударе вјетра
Најчитаније
  • Источна Илиџа: Пронађена и санкционисана лица која су на свадби пуцала из ватреног оружја
    22h 37m
    1
  • Допринос медицинских сестара и техничара непроцјењив
    21h 24m
    0
  • Преминуо свештеник Богдан Стјепановић
    15h 18m
    0
  • Источна Илиџа: Лице лишено слободе због фалсификовања возачке дозволе
    22h 43m
    0
  • Ученици из Источног Сарајева данас у Бањалуци на обиљежавању Дана Војске Републике Српске
    16h 59m
    5