Нолету награда за промоцију Србије у свијету

29.05.2020. 12:50
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Најбољи тенисер свијета Новак Ђоковић добио је награду за изузетан лични ангажман и допринос у промоцији интереса Републике Србије и њеног народа у свијету. Ђоковић је добио повељу поводом Дана дипломатије, коју му је уручио министар спољних послова Ивица Дачић.

Министарство спољних послова је поводом Дана дипломатије, у знак сећања на сва имена која је изнедрила српска дипломатија, угостила идола младих, човјека који је својим успјесима ујединио народ у снажном доживљају среће и усхићења кроз вансеријске побједе, пробудио успавани дух и свијету послао поруку снажне спортске нације, која се поноси својом историјом и традицијом – Новака Ђоковића.

Први потпредсједник Владе и министар спољних послова Републике Србије Ивица Дачић одао је признање Новаку Ђоковићу за свеукупан допринос у дипломатији додијеливши му награду за изузетан лични ангажман и допринос у промоцији интереса Републике Србије и њеног народа у свијету.

Коментари 0
Повезане вијести
Ђоковић оборио још један рекорд Ђоковић оборио још један рекорд
Новак од данас четврти на свијету Новак од данас четврти на свијету
Ђоковић освојио 101. титулу Ђоковић освојио 101. титулу
Најчитаније
  • Печени кромпир са сусамом
    13h 32m
    3
  • ЦИК БиХ: На пријевременим изборима у Републици Српској гласало 35,78 одсто бирача
    5h 10m
    13
  • Чај од бруснице - топли напитак који рјешава многе тегобе
    10h 50m
    0
  • Сјећање на Магдалену Влашки и храброст једног малог анђела
    17h 58m
    1
  • Блануша: Могао бих да прогласим побједу, али сачекаћемо да се избори понове у три града
    3h 44m
    0