Нормализован саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале

07.02.2026. 12:06
0
ИЗВОР: srna.rs

Нормализован је саобраћај на магистралном путу Сарајево-Пале након што је завршен полицијски увиђај и уклоњена возила која су учествовала у саобраћајној несрећи у мјесту Лапишница.

Саобраћај је пуштен у оба смјера, саопштено је из Бихамка.

С обзиром на вишечасовну обуставу саобраћаја, формиране су дуге колоне возила.

Једно лице је погинуло, а осам повријеђено у судару комбија и камиона на путу Сарајево-Пале у мјесту Лапишница, рекла је Срни портпарол Полицијске управе Источно Сарајево Весна Стокановић.

У саобраћајној несрећи, која се догодила у 6.15 часова, погинула је жена чији су иницијали А.С, сувозач у комбију.

Повријеђени су превезени у болницу у Сарајеву.

Коментари 0
Повезане вијести
У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дервенти У саобраћајној несрећи живот изгубили свештеник и његова супруга, сутра Дан жалости у Дерв...
Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске Погинуо Остоја Станишић, бивши командант Војске Републике Српске
Детаљи несреће у Лапишници: Комбијем и камионом управљали возачи из Горажда и Бусоваче Детаљи несреће у Лапишници: Комбијем и камионом управљали возачи из Горажда и Бусоваче
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    11h 5m
    3
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    10h 51m
    0
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    12h 12m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    9h 28m
    1
  • Источна Илиџа: Потписивање уговора о стипендирању у сриједу
    11h 17m
    0