Нормализован саобраћај на путу Љубогошта - Пале

17.09.2021. 18:13
0
ИЗВОР: СРНА

Саобраћај на магистралном путу Љубогошта-Пале нормализован је након завршеног полицијског увиђаја саобраћајне незгоде, саопштено је из Ауто-мото савеза Републике Српске.

На овој дионици возила су пропуштана наизмјенично.

Портпарол Полицијске управе Источно Сарајево Весна Стокановић рекла је Срни да су у саобраћајној незгоди повријеђени возачи аутомобила "пасат" и "ауди".

Према њеним ријечима, оба возача су пребачена у Болницу "Србија" у Касиндолу.

Коментари 0
Повезане вијести
Одата почаст погинулим борцима са подручја Блатине-Прибањ Одата почаст погинулим борцима са подручја Блатине-Прибањ
Општина Пале честитала крсну славу Војске Републике Српске - Видовдан Општина Пале честитала крсну славу Војске Републике Српске - Видовдан
„Касперијада“ данас у Палама „Касперијада“ данас у Палама
Најчитаније
  • Сјећање на Видовдан 1994. године у Српској Илиџи
    11h 56m
    0
  • Од пуцња у Сарајеву до Панчева - Како живе потомци браће Гаврила Принципа (ВИДЕО)
    10h 0m
    23
  • Говор владике Николаја на Видовдан 1916. године
    8h 30m
    1
  • Још три дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    12h 10m
    3
  • Мудре ријечи цара Лазара и данас имају посебан значај: “Глава се не полаже у гроб него у темељ” (ВИДЕО)
    12h 0m
    0