Нови Сад: Завршен протест, инциденти нису забиљежени

28.01.2025. 20:01
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Још један велики протест одржан је у Новом Саду.

Велики број незадовољних грађана окупио се данас у 16 часова испред просторија СНС-а на Булевару ослобођења, а потом кренуо у протестну шетњу и, на крају, блокирао велики дио Булевара ослобођења.

Разлог овог скупа, на који су грађане позвали студенти, је то што је ноћас физички нападнуто неколико студената, при чему је једна дјевојка повријеђена.

Многи Новосађани на скуп су кренули организовано, саставши се прије тога испред школа, факултета...

Бајкери су се окупили на Мишелуку, а студенти су дошли из два правца: од кампуса и од Медицинског факултета.

Ријеке људи су се слиле из свих делова града, пише портал Мој Нови Сад. 

Претходно је примјећено да су јаке полицијске снаге стигле на више локација у граду.

Док су долазили на скуп, студенти Медицинског факултета су скандирали: "Сви у штрајк", док су им грађани махали са тераса и поздрављали их.

Коментари 0
Повезане вијести
У Грачаници, Лапљем Селу и Гуштерици подршка ухапшеним директорима У Грачаници, Лапљем Селу и Гуштерици подршка ухапшеним директорима
Погинуло трогодишње дијете у Сутомору Погинуло трогодишње дијете у Сутомору
Ko je све утемељио Српску Атину Ko je све утемељио Српску Атину
Најчитаније
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    22h 41m
    0
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    6h 2m
    0
  • Свједочанство мајке Милке Божић о страдању кћерке Зорице
    23h 2m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    6h 25m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    9h 54m
    0