Нови трипл-дабл Николе Јокића

25.03.2026. 08:21
0
ИЗВОР: srna.rs

Српски кошаркаш Никола Јокић забиљежио је нови трипл-дабл у побједи "Денвер нагетса" над "Финикс сансима" постигавши кош за тријумф свог тима у утакмици Западне конференције америчке НБА лиге.

"Денвер нагетси" побиједили су "Финикс санси" резултатом 125:123.

Јокић је имао учинак од 23 поена и по 17 скокова и асистенција за невјероватних 17 минута и 41 секунду проведену на паркету.

То је уједно био пети најбржи трипл-доубл у историји најјаче лиге, а иначе Јокић је и овдје рекордер с обзиром на то да му је 2018. године требало само 14 минута и 33 секунде игре.

Био је то 193. трипл-дабл српског центра, који се налази на другом мјесту вјечне листе.

Испред је само Расел Вестбрук са 209 трипл-даблова.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље Власеничанке предводиле "Војводину 021" до сребрне медаље
Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле Кошаркаши „Јахорине“ савладали „Слободу“ из Тузле
Најчитаније
  • Сјећање на Предрага Пекија Ласицу: Човјек побједничког кова
    2h 42m
    11
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    21h 3m
    0
  • "Ви идите, ја остајем!" - Милош Ћирковић, посљедњи херој косовске битке
    2h 39m
    15
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    18h 21m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    21h 26m
    0