Обавјештење за купце природног гаса

31.03.2020. 12:56
0
ИЗВОР: Катера

Сарајево гас а. д. Источно Сарајево, обавјештава своје купце да ће, поштујући Одлуке и препоруку Владе Републике Српске у намјери заштите купаца и запослених, против ширења вируса COVID-19,  дјелимично извршити очитање потрошње природног гаса.

Из „Сарајево гаса“ моле купце који су у могућности да до 3. 4. 2020. године, сами очитају бројило и јаве стање позивом на број телефона 057 340 113 или 057 340 876.

Рачуни за мјесец март 2020. године за купце, који неће бити очитани, ће бити аконтативни и формирани на основу Правила рада дистрибутивног система природног гаса, а кад се стекну услови за нормално очитање сљедећи рачун ће бити издат по коначном стању на бројилу.

Уједно обавјештавају купце да је испорука природног гаса уредна и без проблема.

Из „Сарајево гас а.д. Источно Сарајево захваљују се купцима на разумијевању и повјерењу.

Коментари 0
Повезане вијести
Митрополит Хризостом: Хвала сарајевским Србима за стварање Републике Српске Митрополит Хризостом: Хвала сарајевским Србима за стварање Републике Српске
Егзодус сарајевских Срба остаје трајна опомена и свједочанство страдања Егзодус сарајевских Срба остаје трајна опомена и свједочанство страдања
Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Срђан Кнежевић Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Срђан Кнежевић
Најчитаније
  • Преминуо бригадир Оружаних снага БиХ Слободан Радовановић
    14h 8m
    2
  • Мартовски погром - Нисмо заборавили
    6h 38m
    4
  • Саво Минић поднио оставку
    13h 49m
    2
  • Отказан концерт Полицијског оркестра у Источном Сарајеву
    13h 1m
    0
  • Убиство и самоубиство у Бијељини
    5h 12m
    0