Обиљежено страдање 11 припадника МУП-а Српске у Скеланима (ФОТО)

11.04.2021. 12:16
0
ИЗВОР: КАТЕРА

Поводом 12. априла дана страдања 11 припадника МУП-а Републике Српске, припадници Полицијске управе Источно Сарајево данас су у мјесту Скелани, општина Сребреница, одали почаст погинулим колегама.

На спомен обиљежје погинулим припадницима  некадашњег Центра службе безбједности Српско Сарајево  служен је парастос и положено цвијеће.

Слика

Из МУП-а подсјећају да је 12. априла 1993. године у одбрамбено-отаџбинском рату, у мјесту Скелани, живот изгубило 11 припадника МУП-а Републике Српске од којих су девет били припадници Полицијске станице за безбједност саобраћаја Српско Сарајево.

Парастос је служио игуман манастира Карно.

Коментари 0
Повезане вијести
Раст кривичних дјела високотехнолошког криминалитета у Републици Српској Раст кривичних дјела високотехнолошког криминалитета у Републици Српској
МУП Српске: На вријеме поднијети захтјеве за издавање нових личних докумената МУП Српске: На вријеме поднијети захтјеве за издавање нових личних докумената
Више од 900 припадника МУП-а Српске дало крв Више од 900 припадника МУП-а Српске дало крв
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    51m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    6h 41m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    22h 58m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    7h 41m
    0
  • Зграде Парламента и Савјета министара БиХ саграђене на српском гробљу
    7h 15m
    4