Од четвртка камере на униформама полиције

23.09.2025. 19:05
3
ИЗВОР: srna.rs

Полиција Кантона Сарајево од четвртка, 25. септембра, биће опремљене камерама постављеним на униформе.

Ријеч је о мини-видео камери која ће бити причвршћена на погодном мјесту униформе изнад појаса и снимаће простор испред полицијског службеника, саопштено је из МУП-а Кантона Сарајево.

Полицајац је дужан да приликом обављања полицијских послова и примјене полицијских овлаштења упозна друго лице да се користи камера.

Када полицијски службеник не примјењује полицијска овлаштења камера ће бити угашена.

Камеру ће да користе све патроле, осам полицијских управа и јединице за саобраћај.

Коментари 3
  • Generic placeholder image
    aferim 24.09.2025. 17:12
    pljacka i dulandrogu pajdo!!!ko drumski razbojnici, dileri, lopovi i ubice u uniformama
  • Generic placeholder image
    Предатор 23.09.2025. 21:01
    Сви машу стоп палицом а лопови харају
  • Generic placeholder image
    Da ja pitam 23.09.2025. 20:46
    Šta za to vrijeme radi policija Srpske?
Повезане вијести
Превентивна кампања „Оружје не штити, оружје убија“ – едукативна предавања за основце Превентивна кампања „Оружје не штити, оружје убија“ – едукативна предавања за основце
Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли Оскрнављен храм на православном гробљу у Тузли
У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге У Источном Новом Сарајеву лице лишено слободе због дроге
Најчитаније
  • Сјећање на злочин у Пиви: У једном дану убијено 520 Срба
    14h 2m
    7
  • „Beerka“ поново стиже: од 12. до 14. јуна у Источном Сарајеву
    11h 22m
    0
  • Сутра Гастро-туристичка манифестација "Јагњијада" на Вучијој Луци
    12h 45m
    0
  • Жељко Пржуљ - Са два свједока
    11h 19m
    0
  • Украдени лични подаци више од 100.000 туриста
    3h 38m
    0