Од маја нападнуто 15 полицајаца

11.08.2019. 16:58
0
ИЗВОР: nezavisne.com

О учесталим нападима на полицију на подручју Републике Српске говори податак да је евидентирано 15 напада на полицијске службенике од 1. маја до 31. јула.

Како је потврђено за "Независне" из МУП-а РС, у поменутом периоду лани била су два напада мање.

"У нападима на полицијске службенике ове године један полицијски службеник је задобио теже, а десет је задобило лаке тјелесне повреде, док су прошле године у свим случајевима полицијски службеници задобили лаке тјелесне повреде", напоменули су из МУП-а РС.

Подсјећамо да је Никола Пролић (38) из Градишке притворен јер је 31. јула полицајцу из Градишке главом разбио нос у локалу у Елезагићима.

Полицајац  је поменутог дана поступао по пријави физичког обрачуна Пролића са још два мушкарца, а у овом нападу задобио је теже повреде.

Коментари 0
Повезане вијести
Осуда напада на игумана манастира Kарно Осуда напада на игумана манастира Kарно
У иранском нападу на централни Израел погинуле три особе, 74 повријеђене У иранском нападу на централни Израел погинуле три особе, 74 повријеђене
Требиње: За напад на ђакона Рајковића двојица осумњичених Требиње: За напад на ђакона Рајковића двојица осумњичених
Најчитаније
  • Бомбардовање болнице у Касиндолу 1995. године
    8h 51m
    4
  • Дефинисано референдумско питање
    22h 24m
    17
  • Посна пица какву ћете памтити
    8h 58m
    0
  • Данас обиљежавамо Свјетски дан фолклора
    9h 1m
    0
  • Референдум у Српској 25. октобра
    11h 6m
    1