Одбијене жалбе на притвор Нешићу, Дакићу и Лучићу

31.12.2024. 13:01
4
ИЗВОР: srna.rs

Суд Бих одбио је жалбе бранилаца министра безбједности у Савјету министара Ненада Нешића, вршиоца дужности директора "Путева Републике Српске" Милана Дакића и директора фирме "Леџенд" Младена Лучића на одлуку о притвору.

Жалбе су одбијене као неосноване, саопштено је из Суда БиХ.

Нешићу, Дакићу и Лучићу притвор је одређен, како се наводи, због бојазни да ће уништити, сакрити, измијенити или кривотворити доказе и трагове важне за кривични поступак.

Притвор је одређен и због бојазни да би могли утицати на свједоке, саучеснике или прикривање доказа.

Тужилаштво БиХ на терет им ставља, како се наводи, удруживање ради чињења кривичних дјела, злоупотребу службеног положаја или овлаштења и примања мита.

Коментари 4
  • Generic placeholder image
    Www 23.01.2025. 22:56
    Tako je Predatoru i Hari,obavezno oduzeti sve sto je bespravno steceno,a onda duga i duga kazna njemu i svima koji su kao i on bespravno stekli toliki novac bez obzira ko su i odakle su
  • Generic placeholder image
    Hari 01.01.2025. 00:16
    I da obavezno vrate pokradenu imovinu, na nelegalan način stečenu. Od prodate imovine da se pomogne socijalno ugroženim kategorijama stanovništva.
  • Generic placeholder image
    Anćeloti 31.12.2024. 18:37
    Sve po zasluzi! Bez milosti
  • Generic placeholder image
    Предатор 31.12.2024. 17:26
    Доживотна. Без права на оомиловање
Повезане вијести
Oграничене количине серума против змијског отрова Oграничене количине серума против змијског отрова
Од сутра нови топлотни талас Од сутра нови топлотни талас
Колико ове године коштају пелет и дрва Колико ове године коштају пелет и дрва
Најчитаније
  • Дарко Ђого изабран за декана Православног богословског факултета „Свети Василије Острошки“ у Фочи
    19h 37m
    0
  • Свеепархијски сабор у спомен на свештеномученике дабробосанске сутра у Биљешеву код Какња
    20h 52m
    0
  • „Љето у Источном Новом Сарајеву 2025“ почиње 1. августа
    18h 39m
    0
  • Колико ове године коштају пелет и дрва
    19h 26m
    1
  • У Србији потврђен први случај опасне болести
    8h 34m
    1