Одбојкаши Србије се пласирали у полуфинале Европског првенства

14.09.2021. 19:23
0
ИЗВОР: Катера

Мушка одбојкашка репрезентација Србије остварила је пласман у полуфинале Европског првенства побједом над репрезентацијом Холандије у четвртфиналу првенства резултатом 3:0 (25:23; 25:20, 27:25).

"Орлови" су овом побједом обезбиједили треће узастопно европско полуфинале, а њима само два побједничка корака недостају да се попну на европски трон.

Тим Слободана Ковача вечерас је пружио одличну партију и није изгубио ниједан сет против Холанђана, који су у осмини финала избацили фаворизовану Португалију.

Србија је показала да је квалитетнији и бољи тим од холандске екипе, те је заслужено прошла у полуфинале Европског првенства.

За пласман у финале, Србија ће у полуфиналу играти против бољег из дуела Италија - Њемачка, који се игра сутра.

Коментари 0
Повезане вијести
Побједа одбојкашица „Јахорине“ у Бијељини Побједа одбојкашица „Јахорине“ у Бијељини
Одбојкашице „Јахорине“ побиједиле „Хе на Дрини“ Одбојкашице „Јахорине“ побиједиле „Хе на Дрини“
Одбојкашице „Јахорине“ у недјељу у Љубињу Одбојкашице „Јахорине“ у недјељу у Љубињу
Најчитаније
  • Гаврило Принцип – Пуцањ за слободу
    4h 59m
    35
  • „Касперијада“ данас у Палама
    3h 39m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    19h 56m
    0
  • Генерација из Илијаша прославила матуру коју никада није имала
    4h 39m
    0
  • Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
    20h 21m
    0