Одлично пословање ОЦ "Јахорина" у првих шест мјесеци ове године

28.07.2021. 18:17
1
ИЗВОР: Катера

Олимпијски центар "Јахорина" остварио је одличан пословни резултат током првих шест мјесеци текуће године.

Након најуспјешније зимске ски сезоне у историји овог центра њихово пословање је наставило ићи узлазном путањом.

Увидом у шестомјесечне пресјеке пословања уочен је пораст прихода за 33% у односу на исти период претходне године.

Промет Олимпијског центра "Јахорина" износи више од 10.000.000 КМ док је остварени приход готово 4.500.000 КМ. 

Оно што је најзанчајније је свакако податак, да у вријеме када су многе фирме суочене са кризом проузрокованом епидемијом коронавируса вршиле отпуштање радне снаге Олимпијски центар "Јахорина" је задржао све раднике и вршио додатна запошљавања.

У односу на исти период прошле године у протеклих шест мјесеци просјечно мјесечно у овом центру су запошљавали 30 радника више.

Захваљујући пажљиво одабраним инвестицијима и њиховим добрим управљањем Олимпијски центар "Јахорина" представља примјер одличног пословања чак и у условима који нису повољни.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Анонимно 28.07.2021. 21:00
    Uh, zar toliko vise u odnosu na isti period ove godine a jos nema ljetnog turizma.
    Kakvi madjionicari,svaka cast
Повезане вијести
Крађа на Јахорини Крађа на Јахорини
У плану бициклистичка рута кроз Сарајевско-романијску регију У плану бициклистичка рута кроз Сарајевско-романијску регију
У понедјељак представљање нове управе и састанак са хотелијерима У понедјељак представљање нове управе и састанак са хотелијерима
Најчитаније
  • Опљачкана бензинска пумпа у Источној Илиџи
    22h 33m
    0
  • Свети Петар Дабробосански – заштитник града Источно Сарајево
    30m
    1
  • Мијењају се цијене у ресторану Парламента БиХ, кафа ће коштати 1.5 КМ, телеће печење "чак" 6.5 КМ
    19h 4m
    1
  • Источна Илиџа: Одлука о именовању привременог управника етажних власника за некретнине
    18h 28m
    2
  • Ратним заставама тзв. Армије БиХ и покличима "Алаху екбер" опет застрашују српске повратнике
    21h 46m
    8