Одржан састанак Божовића са представницима IPSA и ЈП „Путеви“РС

16.09.2021. 11:21
0
ИЗВОР: Катера

Начелник општине Источна Илиџа Маринко Божовић јуче је одржао састанак са представницима IPSA института и ЈП "Путеви" Републике Српске.

На том састанку разматрало се идејно рјешење брзе цесте Сарајево-Фоча.

Слика

Наручилац посла је делегација Европске комисије. Начелник Божовић је иницирао овај састанак, како би се нашла рјешења и усагласили ставови о спорним питањима, с обзиром на то да је ова цеста од великог значаја и за општину Источна Илиџа, јер дужином од 9 километара пролази кроз њену територију.

Наредни састанак се очекује за 20 дана, када ће постигнути договори бити имплементирани у идејно рјешење.

Коментари 0
Повезане вијести
У Источном Сарајеву почела манифестација „Дани тикве“ (ФОТО) У Источном Сарајеву почела манифестација „Дани тикве“ (ФОТО)
Источна Илиџа: Потписан Уговор о извођењу радова на реконструкцији Улице Старине Новака Источна Илиџа: Потписан Уговор о извођењу радова на реконструкцији Улице Старине Новака
У Општини Источна Илиџа организован пријем за младог боксерског шампиона Ђорђа Крсмановића У Општини Источна Илиџа организован пријем за младог боксерског шампиона Ђорђа Крсмановића
Најчитаније
  • Страшна несрећа на ауто-путу: Погинуле мајка и беба из БиХ
    15h 47m
    0
  • На данашњи дан умрла Милунка Савић
    19h 59m
    0
  • Пети октобар 25 година касније - дан који је промијенио Србију
    19h 54m
    4
  • У Чаклама сутра парастос убијеним српским борцима
    16h 51m
    3
  • Страдање херцеговачких Срба у Великом рату: Терор који су покушали да заташкају
    20h 9m
    5