Одржана сједница Привредног савјета и јавна расправа о Нацрту буџета за 2025. годину

25.12.2024. 11:34
0
ИЗВОР: katera.news

У Општини Источна Илиџа јуче је одржана трећа сједница Привредног савјета, у оквиру које је организована јавна расправа о плану буџета за 2025. годину.

Јавној расправи су присуствовали представници цивилног сектора, привредници и представници НВО.

На Привредном савјету, поред плана буџета за сљедећу годину, присутни су упознати са Усклађеном стратегијом развоја општине Источна Илиџа 2021-2030, која је рађена по новој методологији, у складу са законским прописима, навели су из ове општине.

Слика

Фото: Центар за културу и информисање Источна Илиџа

Како су навели, привредни савјет је донио закључак да се у што скорије вријеме одрже тематске сједнице Привредног савјета у вези са проблематиком здравственог сектора, саобраћајне мреже и депоније, на које би се позвали представници Града Источно Сарајево, с обзиром на то да су наведена питања у надлежности Града.

Сједници и јавној расправи присуствовали су начелник Источне Илиџе Маринко Божовић и предсједник Скупштине општине Источна Илиџа Славиша Моћевић.

Коментари 0
Повезане вијести
Вечерас отварање изложбе „Иво Андрић и Сарајево“ у Галерији „Жарко Видовић“ Вечерас отварање изложбе „Иво Андрић и Сарајево“ у Галерији „Жарко Видовић“
Божовић: Награде ученицима као подстицај за даљи рад и успјех Божовић: Награде ученицима као подстицај за даљи рад и успјех
Лице оштетило аутомобил на паркинг-простору у Источној Илиџи Лице оштетило аутомобил на паркинг-простору у Источној Илиџи
Најчитаније
  • Заборављени коријени: Манастир Завала (Попово поље)
    23h 31m
    0
  • Крађа у Сокоцу: Украден новчаник са личним документима и новцем
    22h 1m
    0
  • Лице оштетило аутомобил на паркинг-простору у Источној Илиџи
    21h 35m
    0
  • Херцеговина не заборавља Благоја Братића: Гроф који је сачувао Пелеа
    23h 5m
    0
  • Божовић: Награде ученицима као подстицај за даљи рад и успјех
    17h 34m
    1