Огласила се полиција о нападу на Бранислава Бореновића

06.09.2025. 11:02
5
ИЗВОР: srna.rs

Бањалучка полиција трага за двојицом мушкараца који су синоћ напали и бибер спрејом попрскали посланика ПДП-а у Представничком дому Парламентарне скупштине БиХ Бранислава Бореновића.

Неопходне мјере у циљу расвјетљавања кривичног дјела тјелесна повреда и откривања извршиоца обављају припадници Полицијске управе Бањалука под надзором Окружног јавног тужилаштва.

- Лице чији су иницијали Б.Б. из Бањалуке пријавило је синоћ око 21.10 часова да су га на паркингу напала два непозната мушка лица, на начин да су га попрскали бибер спрејом усљед чега је задобило тјелесне повреде - саопштено је из Полицијске управе Бањалука.

Бореновићу је љекарска помоћ указана на Универзитетском клиничком центру Републике Српске.

Коментари 5
  • Generic placeholder image
    Sima 08.09.2025. 10:19
    Ne razumijem, u normalnom društvu svaki napad treba osuditi,
    U šta smo se pretvorili. Volio nekog ili mrzio, ne treba da mjenja čojstvo u čovjeku.
  • Generic placeholder image
    Narod 07.09.2025. 11:42
    Delegacija EU i ostali zapadni ološ nisu ovako odlučno izražavali svoju zabrinutost ni kad je kamenovan predsjednik Srbije u Srebrenici. Čudi me da još nisu zahtjevali da se biber zločinci isporuče Hagu.
  • Generic placeholder image
    Petar 07.09.2025. 08:06
    Ovaj rumenko je počeo predizborne kampanje za predsjednika Srpske na izborima po Smitu i Muslimanima.
    Ovo je stvaranje žrtve kako bi dobio simpatije naroda.
    Nije narod Republike Srpske glup da mu prodajes tu priču.
  • Generic placeholder image
    1312 06.09.2025. 16:58
    vUÇKo
  • Generic placeholder image
    PDP 06.09.2025. 16:56
    Komentarisu da je napad upozorenje za kockarske dugove?!
Повезане вијести
Паљанин испалио више хитаца након свађе Паљанин испалио више хитаца након свађе
Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци Малољетник пуцао из пушке и ранио двоје вршњака у мјесту Пријаковци
Превентивна кампања „Оружје не штити, оружје убија“ – едукативна предавања за основце Превентивна кампања „Оружје не штити, оружје убија“ – едукативна предавања за основце
Најчитаније
  • Ухапшено лице из Источне Илиџе, пронађена дрога и оружје
    20h 26m
    1
  • Возачу у Трнову одузет аутомобил: За неплаћене казне дугује готово 37.000 КМ
    18h 40m
    3
  • „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
    19h 29m
    0
  • Сутра освећење темеља Храма Светог великомученика Прокопија у Булозима
    16h 19m
    0
  • Наставнице из Рогатице на међународном програму стручног усавршавања у Русији
    12h 23m
    0