Округли сто на тему „Статус српског језика и писма“ у Источној Илиџи

24.10.2021. 19:47
0
ИЗВОР: Катера

У сали Скупштине општине Источна Илиџа на Кули у сриједу, 27. октобра 2021. године у 18.00 часова биће одржан округли сто на тему „Статус српског језика и писма“.

На овом округлом столу учествоваће проф. др Миланка Бабић и проф. др Саша Кнежевић, а модератор ће бити мср Огњен Тодоровић.

Организатор округлог стола на тему „Статус српског језика и писма“ је ЈУ Центар за културу и информисање Источна Илиџа у сарадњи са Катедром за србистику Филозофског факултета Пале.

Слика

 

Коментари 0
Повезане вијести
Почиње 20. свесрпски сабор културног стваралаштва отаџбине и расејања у Источној Илиџи Почиње 20. свесрпски сабор културног стваралаштва отаџбине и расејања у Источној Илиџи
Почиње изградња паркинга на Вељинама Почиње изградња паркинга на Вељинама
Свесрпски сабор културног стваралаштва, отаџбине и расејања почиње сутра у Трнову Свесрпски сабор културног стваралаштва, отаџбине и расејања почиње сутра у Трнову
Најчитаније
  • „Sport Vision” у Источном Сарајеву запошљава
    13h 16m
    0
  • „Arena Motors“ у Источном Сарајеву запошљава
    13h 48m
    0
  • Ухапшено лице које се доводи у везу са покушајем убиства Давора Дабића
    17h 11m
    0
  • Почиње изградња паркинга на Вељинама
    22h 6m
    0
  • Једнократна новчана помоћ пензионерима до краја августа
    17h 43m
    0