Okrugli sto na temu „Status srpskog jezika i pisma“ u Istočnoj Ilidži

24.10.2021. 19:47
0
IZVOR: Katera

sali Skupštine opštine Istočna Ilidža na Kuli u srijedu, 27. oktobra 2021. godine u 18.00 časova biće održan okrugli sto na temu „Status srpskog jezika i pisma“.

Na ovom okruglom stolu učestvovaće prof. dr Milanka Babić i prof. dr Saša Knežević, a moderator će biti msr Ognjen Todorović.

Organizator okruglog stola na temu „Status srpskog jezika i pisma“ je JU Centar za kulturu i informisanje Istočna Ilidža u saradnji sa Katedrom za srbistiku Filozofskog fakulteta Pale.

Slika

 

Komentari 0
Povezane vijesti
Pomoć porodicama pred početak školske godine Pomoć porodicama pred početak školske godine
U subotu slava Crkve Nerukotvorenog obraza Hristovog na Kuli U subotu slava Crkve Nerukotvorenog obraza Hristovog na Kuli
Počinje 20. svesrpski sabor kulturnog stvaralaštva otadžbine i rasejanja u Istočnoj Ilidži Počinje 20. svesrpski sabor kulturnog stvaralaštva otadžbine i rasejanja u Istočnoj Ilidži
Najčitanije
  • Teatar u sarajevskih Srba
    3h 45m
    38
  • Još jedna osoba osumnjičena za pokušaj ubistva u Istočnom Novom Sarajevu
    3h 13m
    0
  • Katerini prijedlozi knjiga za ovu sedmicu
    22h 51m
    0
  • Marko Dobrojević, veliki srpski dobrotvor: Dobar čovjek na dobrom glasu
    11h 51m
    2
  • Prije 84 godine oslobođeno 353 d‌jece iz Jastrebarskog
    12h 1m
    0