Олимпијакос у проблемима у сусрет Партизану

26.03.2024. 19:57
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Кошаркаши Олимпијакоса у четвртак од 20.30 сати биће гости београдског Партизана у мечу 32. кола Евролиге.

Пред екипом Жељак Обрадовића је веома важн меч у борби за плеј-ин и 10. позицију, али и за грчки тим, који у ''Штарк арену'' долази без повријеђених Николе Милутинова и Филипа Петрушева.

Како преносе грчки медији, Јоргос Барцокас на овом сусрету неће моћи да рачуна на Михалиса Луниса, који ове сезоне има просјек од осам минута уз 1,5 поена, 0,6 скокова и 0,4 асистенције.

Наводи се да он  неће путовати за српску престоницу, пошто има вирус, због ког није у могућности да игра и тренира са остатком тима.

Олимпијакос је тренутно на петом мјесту са учинком 19-12, колико има и Фенербахче, па се прошлогодишњи вицешампион Евролиге до краја лигашког дијела бори за директно мјесто у Топ 8.

Коментари 0
Повезане вијести
На данашњи дан Партизан се попео на кров Европе На данашњи дан Партизан се попео на кров Европе
Зек Ледеј напустио Партизан Зек Ледеј напустио Партизан
КК Партизан потврдио још један одлазак КК Партизан потврдио још један одлазак
Најчитаније
  • Како су Копривице вратиле мошти Светог Харалампија у манастир Морачу
    5h 10m
    5
  • Егзодус Срба из Сарајева 1996. године (ВИДЕО)
    2h 10m
    3
  • Годишњица протјеривања Срба из Вогошће
    19h 20m
    39
  • Пут у снијегу
    4h 59m
    0
  • „Почех да чезнем за Београдом“
    16h 10m
    0