Општина Источна Илиџа помаже одлазак ученика на квиз знања у Бањалуку

04.03.2022. 15:20
0
ИЗВОР: Катера

Представници Општине Источна Илиџа одлучили су да помогну одлазак осам ученика Основне школе "Петар Петровић Његош" у Бањалуку на такмичење у квизу знања "Научи се човјече".

Ученици Основне школе "Петар Петровић Његош", као и остали основци са подручја општине Источна Илиџа, прави су амбасадори знања који су небројено пута на такмичењима прославили, не само општину са које долазе, већ и цијелу Републику Српску, навели су из Општине Источна Илиџа

У знак захвалности, директор ове школе Драган Јововић, уручио је начелнику Божовићу Захвалницу за подршку и сарадњу.

 

Коментари 0
Повезане вијести
Одржан тематски састанак „Свака заједница по једно рјешење за живот без насиља” Одржан тематски састанак „Свака заједница по једно рјешење за живот без насиља”
Богат програм "Ђурђевданских свечаности" у Источној Илиџи Богат програм "Ђурђевданских свечаности" у Источној Илиџи
Источна Илиџа: Пронађена и санкционисана лица која су на свадби пуцала из ватреног оружја Источна Илиџа: Пронађена и санкционисана лица која су на свадби пуцала из ватреног оружја
Најчитаније
  • ВиК Источно Сарајево: Ванредно обавјештење
    5h 46m
    2
  • Други напад на Илиџу не смије бити заборављен
    16h 0m
    0
  • "Јагњијада" 7. јуна на Вучијој Луци
    16h 15m
    0
  • Одржан тематски састанак „Свака заједница по једно рјешење за живот без насиља”
    10h 18m
    0
  • Подршка Блануши да се око СДС-а окупе све странке које су против режима
    6h 14m
    1