Оскрнављена црква Вазнесења Господњег у Бихаћу

17.01.2022. 21:37
0
ИЗВОР: СРНА

Црква Вазнесења Господњег, која се налази у близини мигрантског кампа Липа код Бихаћа, данас је оскрнављена исписивањем графита, изјавио је Срни портпарол Министарства унутрашњих послова Унско-санског кантона Аднан Бегановић.

Бегановић је рекао да је полиција примила дојаву послије подне и изашла на лице мјеста, наводећи да је на цркви исписано пет графита црном и плавом бојом.

Он је додао да је надлежно тужилаштво упознато о овом догађају.

Коментари 0
Повезане вијести
Појачана фреквенција возила на више прелаза Појачана фреквенција возила на више прелаза
Раскорак између статистике и стварног живота у БиХ Раскорак између статистике и стварног живота у БиХ
ЦИК: Право посматрања на поновљеним изборима имају само већ акредитовани посматрачи ЦИК: Право посматрања на поновљеним изборима имају само већ акредитовани посматрачи
Најчитаније
  • Обичаји за Богојављење
    4h 55m
    2
  • Минић открио имена нових министара у Влади Републике Српске
    21h 15m
    1
  • Рецепт за крофне из рерне
    4h 50m
    0
  • Драгана и Љубиша су током рата из Сарајева послати у Грчку, а након 30 година су се поново нашли и родила се љубав
    2h 52m
    0
  • Усвојена оставка премијера Саве Минића
    3h 1m
    1