Oskrnavljena crkva Vaznesenja Gospodnjeg u Bihaću

17.01.2022. 21:37
0
IZVOR: SRNA

Crkva Vaznesenja Gospodnjeg, koja se nalazi u blizini migrantskog kampa Lipa kod Bihaća, danas je oskrnavljena ispisivanjem grafita, izjavio je Srni portparol Ministarstva unutrašnjih poslova Unsko-sanskog kantona Adnan Beganović.

Beganović je rekao da je policija primila dojavu poslije podne i izašla na lice mjesta, navodeći da je na crkvi ispisano pet grafita crnom i plavom bojom.

On je dodao da je nadležno tužilaštvo upoznato o ovom događaju.

Komentari 0
Povezane vijesti
Od sutra narandžasto upozorenje zbog visoke temperature Od sutra narandžasto upozorenje zbog visoke temperature
Povrat PDV-a za kupovinu prvog stana – šta je sve potrebno? Povrat PDV-a za kupovinu prvog stana – šta je sve potrebno?
Povrat PDV-a još na čekanju: Kupci stanova taoci nove političke svađe Povrat PDV-a još na čekanju: Kupci stanova taoci nove političke svađe
Najčitanije
  • Stijaković: Tog dana ustaše su zaklale 22 člana moje najbliže porodice
    19h 9m
    0
  • Dođe li do krvi, opet ćemo biti prvi: Šta otkrivaju pisma Desanke Maksimović ruskim prevodiocima
    23h 33m
    0
  • „Kasperijada“ sutra u Palama
    5h 0m
    0
  • Dušan Purić, zaboravljeni heroj sa Mačkovog kamena
    22h 12m
    0
  • Večeras "Konferencija beba" u Istočnoj Ilidži
    6h 43m
    0