Османагић: Ђоковић нити је купио земљу нити ће правити хотел

23.10.2020. 15:38
0
ИЗВОР: Nezavisne

Након што су се у медијима појавиле информације да се Новак Ђоковић (33) најбољи тенисер данашњице окреће хотелијерству, а да ће његов први хотел бити у Високом гдје је купио и земљиште, Семир Османагић, који је два пута угостио Ђоковића у Високом, рекао је да то није тачно.

- Fake news. Какви хотели, какво земљиште. Измишљотина. Исто је било и након прве посјете да ми је дао 25.000 КМ. Шта је вама људи, срамота је и да тражим, а и да примим, човјек је дошао направио промоцију и од тога веће донације нема - казао је Османагић за Аваз“.

Појашњава да то нема везе с реалношћу. 

- Нити је купио земљу нити ће правити хотел. Али ја се надам да ће он долазити када год има слободан моменат, када треба да се одмори јер у Високом има добре пријатеље. Први пут је дошао с родитељима, други пут са супругом, а сам је рекао да сљедећи пут долази са дјецом. Мени је у интересу да он долази да то буде лијепа прича, да буде промоција - каже Османагић. 

Он се тренутно налази у Београду.

- Новак ме позвао на тренинг, он има свој комплекс тениских терена 'Новак' у Београду. Ма растргаше га сваки дан долазе да се сликају с њим. А он за свако дијете има стрпљење - истиче на крају Османагић. 

Коментари 0
Повезане вијести
Ђоковић завршава годину на четвртом мјесту Ђоковић завршава годину на четвртом мјесту
Ђоковић оборио још један рекорд Ђоковић оборио још један рекорд
Новак од данас четврти на свијету Новак од данас четврти на свијету
Најчитаније
  • Руска басна: Миш, овца, крава и кокошка
    13h 43m
    0
  • Посне чоколадне кекс куглице
    14h 58m
    0
  • Трагедија на Дурмитору: Туристи испали из ски-лифта, има мртвих
    12h 2m
    0
  • Традиционално богојављенско пливање за Часни крст у Војковићима
    12h 37m
    1
  • Спашени туристи који су били заглављени у корпама на ски-лифту (ВИДЕО)
    7h 35m
    0