Основци из Косовске Каменице обишли Стару и Саборну цркву у Сарајеву

02.12.2022. 20:02
0
ИЗВОР: katera.news

Основци из Косовске Каменице јуче су допутовали у Источно Сарајево, а данас су, заједно са ученицима Основне школе "Петар Петровић Његош" из Источне Илиџе, посјетили Саборну и Cтару православну цркву у Сарајеву.

Основци из Косовске Каменице и чланови Музичке секције Основне школе “Петар Петровић Његош” сутра ће у Културном центру Источно Ново Сарајево одржати хуманитарни концерт.

Слика

Фото: Фејсбук

Општинска организација Црвени крст Источна Илиџа организује концерт  "Ми смо дјеца неба", а сав прикупљени новац биће намијењен за помоћ дјеци са Косова и Метохије.

Концерт ће бити одржан у 18 часова, а кутије за хуманитарни прилог биће постављене у холу Kултурног центра.

Коментари 0
Повезане вијести
Протјеран још један српски полицајац са Косова и Метохије Протјеран још један српски полицајац са Косова и Метохије
Међународна заједница игнорише терор Приштине над Србима Међународна заједница игнорише терор Приштине над Србима
Четврта смотра младих математичара "Прва искра" у Источној Илиџи Четврта смотра младих математичара "Прва искра" у Источној Илиџи
Најчитаније
  • Детаљи акције "Пролом 2": Oсумњичена лица стекла противправну имовинску корист у износу од око 2.710.790 евра
    4h 52m
    1
  • Лице из Источног Новог Сарајева напало суграђанина
    7h 55m
    4
  • Обавјештење о планираним прекидима електричне енергије за сутра
    22h 47m
    1
  • Преминуо мали Гаврило, дјечак који је прије неколико година ујединио Србију
    22h 5m
    0
  • У Трнову пронађени пушка, меци и кривотворене новчанице
    7h 52m
    0