Оштећен аутомобил у Источном Новом Сарајеву

01.12.2022. 10:31
1
ИЗВОР: katera.news

Полицијској станици Источно Ново Сарајево пријављено је јуче да је у Источном Новом Сарајеву дошло до оштећења путничког аутомобила.

- На паркинг простору тржног центра у Змај Јовиној улицу, у Источном Новом Сарајеву, оштећен је путнички аутомобил „Audi A5“, приватног власништва – саопштили су из Полицијске управе Источно Сарајево.

У току је рад на расвјетљавању кривичног дјела „Оштећење и одузимање туђе ствари“.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Nebojisa 01.12.2022. 11:12
    Oprez ljudi ko ima komsiju policajca neka pripazi zenu! Slucaj jednog rukovodioca u policijskoj stanici Istocna Ilidza tzv dijaliza handras Slobodna Saric koji treba da bude za primjer drugima .....kad su rukovodioci takvi kakvi su onda policajci.....raspitajte se malo o tom slucaju pa ce Vam sve biti jasno
Повезане вијести
Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво Свечано отворена нова зграда Полицијске управе Источно Сараејво
У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево У Палама данас отварање новог објекта Полицијске управе Источно Сарајево
Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија Нова зграда полиције у Источном Сарајеву најбоља и најопремљенија
Најчитаније
  • Активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић из Источног Сарајева
    18h 47m
    3
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    50m
    0
  • Источна Илиџа: Усвојена иницијатива да се љекарима суфинансирају трошкови смјештаја
    18h 33m
    1
  • Усвојен Правилник о поврату ПДВ-а на прву некретнину
    19h 54m
    0
  • Акција прикупљања средстава за трон иконе Богородице Млекопитатељнице на Палама
    17h 10m
    0