Осумњичени за убиство Данке Илић прекида ћутање, саслушање 4. јуна

30.05.2024. 12:52
0
ИЗВОР: srna.rs

Срђан Јанковић, један од двојице осумњичених за убиство двогодишње Данке Илић, биће саслушан 4. јуна у Вишем јавном тужилаштву, након што је одлучио да прекине да се брани ћутањем.

Он се након хапшења бранио ћутањем, односно искористио законско право да не износи одбрану, али је преко свог адвоката обавијестио Тужилаштво да је спреман да изнесе одбрану, преносе београдски медији.

Други оптужени Дејан Драгијевић признао је кривицу, а његов отац, који је осумњичен да је помогао сину да премјести тијело девојчице, недавно је пуштен из притвора, јер за кривично дјело помоћ учиниоцу након извршења кривичног дјела притвор не може трајати дуже од два мјесеца.

Данка Илић нестала је 26. марта у Бањском Пољу код Бора, а десет данас касније полиција је
ухапсила Јанковића и Драгијевића из Бора, за које се сумња да су дјевојчицу ударили аутомобилом и њено тијело бацили на депонију.

Тијело дјевојчице још није пронађено.

Коментари 0
Повезане вијести
Кадети Србије у четвртфиналу Свјетског првенства Кадети Србије у четвртфиналу Свјетског првенства
Ни након 28 година није позната судбина отетих српских рудара Ни након 28 година није позната судбина отетих српских рудара
Српски баскеташи освојили бронзу у Пољској Српски баскеташи освојили бронзу у Пољској
Најчитаније
  • Заборављени коријени: Манастир Црна Река - Тутин (ВИДЕО)
    6h 52m
    0
  • Приче о именима која живе на мапи Источног Сарајева – Милан Шарац
    19h 29m
    5
  • Милош Божовић наставља лијечење у Загребу
    5h 44m
    2
  • Завршена сједница, предложено друго повећање плата буџетским корисницима у овој години
    18h 36m
    1
  • Организатори Вимблдона казнили Ђоковића
    4h 50m
    0