Отказане најављене активности због одгађања посјете Лаврова

27.10.2020. 17:22
0
ИЗВОР: СРНА

Најављене активности чланова Предсједништва БиХ заказане за сутра отказане су због одгађања посјете министра вањских послова Руске Федерације Сергеја Лаврова, саопштено је из Предсједништва БиХ.

У руској Амбасади у БиХ Срни је потврђено да је посјета одгођена јер је Лавров био у контатку са лицем зараженим вирусом корона.

-Министар Лавров се осјећа добро, а посјета није у потпуности отказана, већ је одгођена на одређено вријеме - речено је Срни у Амбасади Руске Федерације.

Из руске Амбасаде нису могли да прецизирају тачан термин када би посјета руског шефа дипломатије БиХ могла да буде реализована.

Министар иностраних послова Сергеј Лавров требало је сутра допутује у посјету БиХ, током које је требало да се састане са српским чланом Предсједништва БиХ Милорадом Додиком и руководстом Републике Српске у сједишту Владе Српске у Источном Сарајеву.

Лавров је током посјете требало да се састане са члановима Предсједништва БиХ и министром иностраних послова у Савјету министара Бисером Турковић. 

 

Коментари 0
Повезане вијести
Амбасадор Словеније у БиХ у посјети општини Пале Амбасадор Словеније у БиХ у посјети општини Пале
Вучевић: Наставити сарадњу на свим пројектима Вучевић: Наставити сарадњу на свим пројектима
Средњошколци обрадовали малишане у Болници „Србија“ - дјечији осмијех нема цијену Средњошколци обрадовали малишане у Болници „Србија“ - дјечији осмијех нема цијену
Најчитаније
  • Сутра прослава јубилеја цркве у Какњу, бесплатан превоз из Источног Сарајева
    20h 40m
    1
  • Вареш: Сјећање на хуману мисију бораца Војске Републике Српске према хрватским цивилима
    20h 54m
    0
  • Борачка организација "Илиџански борац" обиљежила крсну славу (ФОТО)
    22h 57m
    0
  • Жртва палих јунака не смије бити узалудна
    22h 19m
    0
  • Пале: Смотра фолклора ветерана окупила 20 друштава
    15h 0m
    0