Пале: Млађи мушкарац новозаражен, једно лице преминуло

15.07.2020. 12:33
1
ИЗВОР: СРНА

Мушкарац млађе животне доби са подручја општине Пале позитиван је на вирус корона, те су тренутно заражене 22 особе, речено је у паљанском Дому здравља.

- Од пет узорака вирус корона је потврђен код једног мушкарца. Јутрос смо тестирали 12 лица и послали 19 узорака за Бањалуку, тако да сада чекамо резултате 31 узорка - истичу у Дому здравља Пале.

Из Института за јавно здравство Републике Српске раније данас саопштено је да је преминуо мушкарац средње животне доби из Источног Сарајева.

Према сазнањима, ријеч је о Новици Капуран са Пала, који је био секретар Удружења "Бели вукови" и некадашњи припадник Војске Републике Српске.

Коментари 1
  • Generic placeholder image
    Dernek 15.07.2020. 22:47
    Kako nece biti zarazenih , kada
    djevojka festu pravi u izolaciji ns Jahorini , do jutarnjih sati . Dvadesetero pije i lumpuje , zna bolje policija bila je gore.
Повезане вијести
Којић посјетио седмочлану породицу Гранзов Којић посјетио седмочлану породицу Гранзов
У Палама свечано откривен споменик посвећен ствараоцима и браниоцима Републике Српске У Палама свечано откривен споменик посвећен ствараоцима и браниоцима Републике Српске
Откривање спомен-обиљежја у Палама посвећено ствараоцима и браниоцима Српске Откривање спомен-обиљежја у Палама посвећено ствараоцима и браниоцима Српске
Најчитаније
  • Паљанка напала полицијског службеника, па ухапшена
    9h 54m
    0
  • Којић посјетио седмочлану породицу Гранзов
    6h 44m
    0
  • Крађа у Источном Новом Сарајеву, отуђен новац
    9h 51m
    0
  • Договорена најнижа плата у Српској
    8h 16m
    0
  • Улични рат у Подгорици, запаљено возило, демолирани локали
    3h 27m
    0