Пали пљачкаши у кући, пронађено 20 торби са плијеном

04.05.2020. 10:41
0
ИЗВОР: Srpska.info

У кући у сарајевском насељу Нахорево синоћ су пали пљачкаши.

Припадници Полицијске станице Центар оперативним радом на терену дошли су до сазнања да је у току пљачка куће те су се одмах упутили на лице мјеста.

Како сазнаје Аваз, дошли су у посљедњи тренутак, јер је провалу извршила добро уиграна екипа пљачкаша. Тројица крадљиваца су за свега неколико минута успјели напунити чак 20 торби с драгоцјеностима из куће.

Један од провалника, који је очигледно имао задатак да чува плијен, затечен је у кући поред торби, док су његови саучесници покушали побјећи, али су их полицајци експресно похапсили. Извор близак истрази открио је да нису пружали отпор.

Иначе, ријеч је о кући чији су власници у иностранству, па је посао лоповима био олакшан. Ипак, нису рачунали на сарајевске полицајце.

Коментари 0
Повезане вијести
У пуцњави на Добрињи погинуло једно лице У пуцњави на Добрињи погинуло једно лице
Украс Сарајева – Чудотворна сарајевска Богородица Украс Сарајева – Чудотворна сарајевска Богородица
Земљотрес у околини Сарајева Земљотрес у околини Сарајева
Најчитаније
  • У пуцњави на Добрињи погинуло једно лице
    10h 48m
    0
  • На данашњи дан почео егзодус Срба из Западне Славоније
    18h 51m
    0
  • Најхладније првомајско јутро на Сокоцу од 1961. године
    15h 13m
    0
  • Потрага за мушкарцем који је на Добрињи убио жену
    9h 24m
    0
  • Ухапшен мушкарац осумњичен за убиство жене на Добрињи
    8h 24m
    0