Пантер: Морамо да обавимо наш посао најбоље

07.02.2024. 20:00
0
ИЗВОР: glassrpske.com

Морамо да сутра обавимо наш посао најбоље, поручио је капитен Партизана Кевин Пантер уочи сутрашње утакмице против минхенског Бајерна.

Утакмица се игра у Штарк арени од 20.30 часова

- Морамо да сутра обавимо наш посао. Заправо, невезано за то која је утакмица у питању до краја сезоне, ми морамо да обавимо наш посао. То је приступ који ћемо имати, морамо побеђивати у обе лиге и то под 'обавезно'. Морамо изаћи из ситуације у којој смо, стећи самопоуздање и разумети да је свака утакмица важна ако желимо у плеј-оф Евролиге -нагласио је Пантер, преносе Независне.

Коментари 0
Повезане вијести
„Партизан“ у полуфиналу АБА лиге „Партизан“ у полуфиналу АБА лиге
На данашњи дан Партизан се попео на кров Европе На данашњи дан Партизан се попео на кров Европе
Зек Ледеј напустио Партизан Зек Ледеј напустио Партизан
Најчитаније
  • Јако невријеме погодило општине Источно Ново Сарајево и Источна Илиџа
    18h 10m
    0
  • Општина Пале: Јавни позив заједницама етажних власника
    15h 28m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Бесплатан превоз за ученике и пензионере
    18h 33m
    0
  • "Конференција беба", најљепши и највеселији догађај у Источној Илиџи, 26. јуна
    22h 2m
    0
  • Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
    17h 38m
    0