Пар из Требиња своју љубав крунише браком на прагу осме деценије

13.02.2020. 19:22
0
ИЗВОР: dnevnick.com

Ика Марић (68) и Ристо Чичковић (69) из Требиња на прагу осме деценије одлучили су да своју љубав крунишу браком. Да љубав не познаје године ни границе показаће у суботу за кад су заказали свадбу на којој ће бити шездесетак званица.

- Ми смо одлучили да се вјенчамо иако су се људи око нас чудили, па су питали зашто вам то треба, што радите тако нешто кад веч имате скоро 70, али нама није ништа то било чудно, јер ми смо рекли ми се волимо и ми хоћемо управо то - прича Ика Марић за портал "Dnevnick.com".

Ика прича да свог будућег супруга познаје двије године. Каже најбитније јој је да је искрен и добар човјек. Са осмијехом препричава њихов први заједнички ручак.

- Била сам сретна кад ми је супруг будући дошао на врата по позиву на ручак, отворила сам врата и изненадила се имала сам шта видјети. Мој супруг је у руци носио букет цвијећа и погачу коју он пече и боцу сока од шипка, то ми је било дивно. Била сам сретна јер још има џентлмена помислила сам - истиче Ика Марић.

Младима поручује - правите вјенчања. Новац не смије да буде изговор, потребно је да се волите јер живот је много љепши удвоје.

Коментари 0
Повезане вијести
Најстарија млада у Српској имала 77, а младожења 87 година Најстарија млада у Српској имала 77, а младожења 87 година
Велика анализа о демографији: Брак у БиХ већ 25 година губи важност, разводи све чешћи Велика анализа о демографији: Брак у БиХ већ 25 година губи важност, разводи све чешћи
Мање бракова у Републици Српској, млади се касније вјенчавају Мање бракова у Републици Српској, млади се касније вјенчавају
Најчитаније
  • На данашњи дан убијен Ђорђе Петровић Карађорђе, вођа Првог српског устанка
    18h 21m
    3
  • Данас освећење темеља Храма Светог великомученика Прокопија у Булозима
    20h 21m
    0
  • Екипа „Понор, Прача и Врхпрача“ побједник турнира у баскету у Подграбу
    20h 4m
    1
  • Преминуо књижевник Миланко Боровчанин Ромсок
    18h 38m
    1
  • Концерт маестра Душана Секулића и бенда у Палама 29. јула
    13h 12m
    0