Патријарх Иринеј се осјећа добро, остаје 14 дана у болници

10.11.2020. 14:57
0
ИЗВОР: СРНА

Здравствено стање Његове светости патријарха српског Иринеја, који се налази у ковид болници након што је утврђено да је позитиван на вирус корона, непромијењено је и он се осјећа добро, рекао је викарни епископ ремезијански Стефан.

- Битно је и срећа је да је тако, да је стање исто, односно у добром је стању. Тамо ће бити до краја оних 14 дана, с обзиром на важну личност и на његове године. То је договорено са њим и са лекарским тимом - рекао је епископ Стефан.

Он је напоменуо да је патријарх одмах, након што се 4. новембра сазнало да је позитиван на вирус корона, смјештен у болницу.

- Патријарх је увек мало шаљив у разговору, све је како треба, хвала Богу - додао је патријархов викар.

Патријарх Иринеј примљен је 4. новембра у војну ковид болницу "Карабурма" у Београду, након што му је током редовног тестирања потврђен вирус корона.

Коментари 0
Повезане вијести
Зашто фирме у Српској зарађују три пута више него у Србији? Зашто фирме у Српској зарађују три пута више него у Србији?
Српска навија за Милицу и Србију Српска навија за Милицу и Србију
Власт и студенти у међусобним оптужбама за изазивање грађанског рата Власт и студенти у међусобним оптужбама за изазивање грађанског рата
Најчитаније
  • Додик открио на коју функцију иде Вишковић
    7h 55m
    0
  • Зора Видовић ветеранима ВРС обећала борачки додатак већи за 30 пфенига
    11h 39m
    5
  • Радован Вишковић поднио оставку
    7h 59m
    2
  • Вишковић о спекулацијама о оставци на мјесту премијера
    9h 15m
    3
  • ЦИК БиХ у року од 90 дана расписује изборе за предсједника Српске
    5h 20m
    2