Пехар за полетарке Џудо клуба „Славија“

23.05.2022. 12:04
0
ИЗВОР: katera.news

Протеклог викенда у Зворнику је одржан 1. међународни турнир „Трофеј Зворника“ на којем је учествовало око 800 такмичара.

Такмичари Џудо клуба „Славија“ из Источног Новог Сарајева и овог пута су показали да се могу такмичити раме уз раме са колегама из земаља окружења и бити бољи од њих, саопштили су из овог клуба.

Екипа полетарки Џудо клуба „Славија“ освојила је пехар за пласман за високо треће мјесто у екипној конкуренцији.

Полетарка Сара Николић освојила је златну медаљу и пехар за најуспјешнију полетарку.

Златом се окитила и Ана Шкиљевић, док су се бронзаним медаљама окитили Горана Пржуљ, Сњежана Николић , Енсар Хаџиавдић и Вељко Крајшумовић.

Медаља за храброст на овом такмичењу припала је Стефану Пржуљу.

Прилика да дијели правду припала је Савезном судији Срђану Пандуревићу, члану Џудо клуба "Славија".

Коментари 0
Повезане вијести
Глођанско брдо, симбол страдања и храбрости – 33 године од погибије 126 бораца Глођанско брдо, симбол страдања и храбрости – 33 године од погибије 126 бораца
На Глођанском брду сутра парастос за 126 свирепо убијених српских војника На Глођанском брду сутра парастос за 126 свирепо убијених српских војника
Премијера документарног филма "Дјеца Брадине" Премијера документарног филма "Дјеца Брадине"
Најчитаније
  • Печени кромпир са сусамом
    6h 16m
    3
  • Калиновик: Продужен рад на три бирачка мјеста
    34m
    9
  • Чај од бруснице - топли напитак који рјешава многе тегобе
    3h 34m
    0
  • Сјећање на Магдалену Влашки и храброст једног малог анђела
    10h 42m
    0
  • Први пацијент из Србије ће примити мРНК вакцину против рака
    5h 46m
    1