Пијан испао из возила

18.09.2023. 13:46
0
ИЗВОР: srna.rs

Полиција у Лакташима утврдила је да је А.Л, који се обратио хитној помоћи због повреда усљед пада са бицикла, у ствари испао из возила којим је управљало друго лице.

Полицијској станици Лакташи је у суботу, 16. септембра, дежурни љекар Службе хитне медицинске помоћи пријавио да им се А.Л. обратило за пружање љекарске помоћи због повреда које је задобило падом са бицикла.

Полиција је утврдила да ово лице није пало са бицикла, него да је било сувозач у возилу марке "пежо", којим је управљало лице С.Ћ. из Лакташа, те да је А.Л. испао из аутомобила.

Код оба лица је утврђено присуство алкохла и против њих ће бити поднесен захтјев за покретање прекршајног поступка надлежном суду.

Бањалучкој полицији је у петак, 15. септембра, једно лице пријавило да је, док се возило у таксију, дошло до вербалне расправе са возачем, након чега га је возач избацио.

Полиција је идентификовала и уручила прекршајни налог лицу Г.В. из Бањалуке због прекршаја туча и физички напад, а о свему је обавијештено Одјељење за прекршаје Основног суда у Бањалуци.  

Коментари 0
Повезане вијести
Рођено 25 беба у Српској Рођено 25 беба у Српској
Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина
Слиједи топлотни талас у Републици Српској Слиједи топлотни талас у Републици Српској
Најчитаније
  • Још седам дана активан број 1435 за лијечење Милке Илишковић
    1h 11m
    3
  • Чувајмо сјећање на невино страдале Србе у средњем Подрињу и Бирчу
    6h 12m
    2
  • Лицу из Рогатице скидан новац са банковног рачуна у износу од 1.200 КМ
    5h 16m
    0
  • Позовимо 1416 за нашег суграђанина Драгана Мацана
    7h 14m
    0
  • Источна Илиџа: Из магацина бензинске пумпе у више наврата отуђено 850 кутија цигарета
    5h 28m
    0