Пламен пријатељства обиљежио почетак Спортских игара младих

11.06.2025. 15:53
0
ИЗВОР: katera.news

У Националном тениском центру Републике Српске, у Парку Младен Стојановић у Бањалуци, у друштву неколико хиљада малишана, њихових наставника и родитеља, данас су свечано отворене 15. Спортске игре младих.

Пламен пријатељства – симбол игара, који је до сада прошао кроз више од 50 градова широм земље озваничио је почетак ове велике спортске манифестације, те се тако Бањалука придружила Љубљани, Пожаревцу и Крижевцима, који су раније били домаћини овог великог догађаја.

Церемонији су присуствовале и многобројне званице из спортског, политичког, економског живота, а у име компаније м:тел која већ годинама подржава Спортске игре младих, обратио се Стефан Личина, шеф службе за односе са јавношћу.

- Веома смо срећни што и ове године имамо прилику да на нивоу Телеком Србија групе подржимо ову значајну спортску манифестацију. Име компаније м:тел стоји уз имена највећих спортских клубова, али посебно смо поносни што кроз овакве манифестације можемо да подржимо и младе наде спорта. Верујемо да су управо ови млади спортисти наша будућност и да ће једног дана стати раме уз раме са највећим спортским именима. Зато ћемо наставити да их пратимо и бодримо на сваком кораку њиховог развоја - поручио је Личина.

Након програма свечаног отварања, малишани су имали прилику да се такмиче у бројним спортским играма и на тај начин промовишу идеју ове значајне регионалне манифестације – ширење пријатељства, толеранције, фер плеја и здравог начина живота међу најмлађима.

Компанија м:тел још једном потврђује своју посвећеност друштвено одговорном пословању, подстицању позитивних промјена у заједници и стварању окружења у којем млади имају прилику да се развијају.

Коментари 0
Повезане вијести
M:тел и АSW инжењеринг - Партнерство за дигиталну трансформацију пословања M:тел и АSW инжењеринг - Партнерство за дигиталну трансформацију пословања
Расхладите свој дом савршеним клима уређајем из м:тел понуде! Расхладите свој дом савршеним клима уређајем из м:тел понуде!
Освоји љетовање из снова уз м:тел и Huawei Освоји љетовање из снова уз м:тел и Huawei
Најчитаније
  • Сјећања Вјере Ковачевић: Мој стриц, Сава Ковачевић/Од дјечачких дана до погибије на Сутјесци
    13h 39m
    26
  • Преки суд Саве Ковачевића
    14m
    21
  • Возило слетјело са коловоза у Милићима, погинула дјевојка
    23h 43m
    0
  • Марија Карађорђевић, српска краљица која заслужује поштовање равно светици
    9m
    5
  • Тамара Радовић ученик генерације Основне школе "Пале"
    14h 25m
    3