Почело друго полугодиште

22.01.2024. 09:15
0
ИЗВОР: srna.rs

У основним и средњим школама у Републици Српској данас је почело друго полугодиште школске 2023/2024. године.

Наставу у другом полугодишту похађа 82.983 ученика у основним школама и 34.610 средњошколаца.

Министар просвјете и културе Републике Српске Жељка Стојичић изјавила је раније Срни да су све школе спремне за несметан почетак наставе и да су обезбијеђени сви материјално-технички услови.

Она је ученицима и просвјетним радницима пожељела успјешан почетак другог полугодишта.

- Ученицима желим да насмијани и задовољни крену у друго полугодиште, да се друже и разговарају са својим вршњацима. Наставницима поручујем да буду подршка ученицима, да их подстичу у раду, али и да им буду довољно близу како би могли препознати проблеме који их тиште - рекла је Стојичићева.

Коментари 0
Повезане вијести
Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина Поштовати мјере заштите у периоду великих врућина
Слиједи топлотни талас у Републици Српској Слиједи топлотни талас у Републици Српској
Рођено 17 беба у Српској Рођено 17 беба у Српској
Најчитаније
  • Емотиван сусрет сарајевских грађевинаца након 50 година матуре
    22h 58m
    0
  • Одржано такмичење у лову рибе на пловак
    14h 46m
    0
  • Конференција беба у Палама окупила 252 малишана, најмлађа беба Лазар Савић (ФОТО)
    15h 49m
    3
  • Породица Турунташ и ове године угостила исту дјецу са Косова и Метохије
    22h 20m
    0
  • Млади џудисти „Спарте“ освојили 11 медаља на турниру „BIH and Nippon“
    23h 20m
    0