Počelo drugo polugodište

22.01.2024. 09:15
0
IZVOR: srna.rs

U osnovnim i srednjim školama u Republici Srpskoj danas je počelo drugo polugodište školske 2023/2024. godine.

Nastavu u drugom polugodištu pohađa 82.983 učenika u osnovnim školama i 34.610 srednjoškolaca.

Ministar prosvjete i kulture Republike Srpske Željka Stojičić izjavila je ranije Srni da su sve škole spremne za nesmetan početak nastave i da su obezbijeđeni svi materijalno-tehnički uslovi.

Ona je učenicima i prosvjetnim radnicima poželjela uspješan početak drugog polugodišta.

- Učenicima želim da nasmijani i zadovoljni krenu u drugo polugodište, da se druže i razgovaraju sa svojim vršnjacima. Nastavnicima poručujem da budu podrška učenicima, da ih podstiču u radu, ali i da im budu dovoljno blizu kako bi mogli prepoznati probleme koji ih tište - rekla je Stojičićeva.

Komentari 0
Povezane vijesti
Nakon 40 godina održane konjičke trke na Han Kramu (VIDEO) Nakon 40 godina održane konjičke trke na Han Kramu (VIDEO)
Počela isplata julskih penzija u Srpskoj Počela isplata julskih penzija u Srpskoj
Stanivuković: Nedopustivo je da lijekovi u Republici Srpskoj i BiH budu među najskupljima Stanivuković: Nedopustivo je da lijekovi u Republici Srpskoj i BiH budu među najskupljima
Najčitanije
  • Dan kada je u Beograd stigao Muja (FOTO)
    7h 50m
    10
  • Na Vučijoj Luci proslavljen Sveti velikomučenik Pantelejmon
    13h 44m
    0
  • Omaž narodnom guslaru Srđanu Trifkoviću 27. avgusta u Veljinama
    15h 14m
    0
  • Nakon 40 godina održane konjičke trke na Han Kramu (VIDEO)
    15h 48m
    0
  • Krstarenje uz Svetu Goru - jedini način da žene vide manastire Atosa
    15h 59m
    0