Почео Меморијални турнир "Горан Самарџија" (ФОТО)

27.11.2021. 15:10
0
ИЗВОР: Катера

У Источној Илиџи данас је почео Међународни џудо тунир Куп Источна Илиџа – Први меморијал Горан Самарџија, у част и сјећање на нашег изузетног, прерано преминулог сугађанина.

Неки људи у свом кратком животу бљесну као метеор, обасјају све чега год се дотакну и оставе неизбрисив траг у времену и простору. Такав је био Горан Самарџија.

Горан Самарџија рођен је 9. 3. 1984. године, а усљед краће болести преминуо је 21. 9. 2008. године у 24. години живота. Самарџија, по занимању дипломирани професор физичког васпитања и спорта, био је члан Џудо клуба „Фамос“ од његовог оснивања и такмичар који је овом клубу донио многобројне медаље са републичких, државних и међународних такмичења.

Куп посвећен Горану Самаџији одржава се у конкуренцији полетараца, млађих и старијих пионира у спортској дворани Основне школе „Алекса Шантић“ у Војковићима.

Организатор купа је Џудо клуб "Фамос", а о значају турнира и посвећености његовој организацији свједочи и број учесника, а њих је 450, саопштено је из општине Источна Илиџа.

  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика
  • Слика

Фото: Општина Источна Илиџа

Коментари 0
Повезане вијести
Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић Изабрано трочлано предсједништво беба у Источној Илиџи, најмлађа беба Тадеј Симић
Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО) Општина Источна Илиџа додијелила 62 студентске стипендије (ФОТО)
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    15h 59m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    14h 10m
    0
  • Труднице тужбама засуле Фонд здравственог осигурања
    6h 37m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    17h 42m
    0
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    18h 56m
    0