Почиње да функционише градски саобраћај, рад у Градској управи у пуном капацитету

12.05.2020. 10:05
0
ИЗВОР: gradistocnosarajevo.com

Градски штаб за ванредне ситуације донио је наредбу о  укидању мјера које се односе на организовање рада у Градској управи и припадајућим јавним установама и јавним предузећима, као и градском превозу на подручју града Источно Сарајево.

У Градској управи, ЈП Градски радио Источно Сарајево, ЈУ Туристичка организација “ЈАХОРИНА- Град Источно Сарајево“, Градска развојна агенција Источно Сарајево, Аграрни фонд Града Источно Сарајево, укида се мјера о смањеном броју извршилаца на радном мјесту, те се рад организује у пуном капацитету уз обавезно придржавање прописаним мјера заштите.

Према наредби Градског штаба за ванредне ситуације, укида се мјера  о обустави градског саобраћаја и дозвољава поновно успостављање градског саобраћаја на подручју града Источно Сарајево уз обавезно придржавање прописаних мјера заштите.

Коментари 0
Повезане вијести
Отворен „Photo East Fest“ у Источном Сарајеву (ФОТО) Отворен „Photo East Fest“ у Источном Сарајеву (ФОТО)
Одржано вече српске културе у Палама Одржано вече српске културе у Палама
Одигране монодрама "Ја се зовем Лидија Дедуш" и представа "Годинама у исто време" Одигране монодрама "Ја се зовем Лидија Дедуш" и представа "Годинама у исто време"
Најчитаније
  • На данашњи дан 1931. године: По Стаљиновом налогу срушен Храм Христа Спаситеља у Москви
    11h 8m
    0
  • Зоран Трапара изабран за потпредсједника Скупштине општине Источна Илиџа
    20h 59m
    11
  • Саопштење Удружења гардиста Прве гардијске моторизоване бригаде Главног штаба Војске Републике Српске
    17h 4m
    0
  • Више средњошколаца у Сарајеву напало ученика
    17h 18m
    0
  • Средњошколци желе скраћење часова на 35 минута, просвјетари оштро против
    21h 25m
    5