Појачана фреквенција на Градишци у оба смјера

10.08.2024. 10:04
0
ИЗВОР: srna.rs

На граничном прелазу Градишка појачана је фреквенција возила у оба смјера, а на прелазима Доња Градина, Хум, Делеуша, Изачић и Велика Кладуша на излазу из БиХ, саопштено је из Ауто-мото савеза Републике Српске.

На осталим граничним прелазима задржавања нису дужа од 30 минута.

До краја августа за путнички саобраћај отворен је гранични прелаз Крстац на путу Гацко-Никшић.

На граничном прелазу Каракај код Зворника забрањен је саобраћај за возила преко пет тона највеће дозвољене масе.

Теретна возила преко пет тона преусмјеравају се на нови мост Братољуб у Братунцу и на гранични прелаз Рача, док аутобуси могу користити гранични прелаз Шепак.

Коментари 0
Повезане вијести
У БиХ људска права постоје само на папиру и ништа више У БиХ људска права постоје само на папиру и ништа више
Лидл завршио мегацентар у БиХ: Почиње одбројавање до отварања продавница Лидл завршио мегацентар у БиХ: Почиње одбројавање до отварања продавница
И мртви "гласају" у БиХ: "Нашла сам име покојног супруга на бирачком списку" И мртви "гласају" у БиХ: "Нашла сам име покојног супруга на бирачком списку"
Најчитаније
  • „Раде, сине, немој мајке заборавит...'“
    9h 12m
    3
  • Источно Ново Сарајево: Након упућених пријетњи, физички напао и повриједио жену
    7h 50m
    1
  • Марица Спасић, храбра Српкиња која је помагала „Младој Босни“ у борби против окупатора
    20h 5m
    0
  • Цетиње, град херој: Погледајте списак добровољаца у рату 1991/1992. године
    9h 13m
    2
  • Адвокат Дарио Сандић тражи предсједнички мерцедес да оде на славу и салу у Палати за картање
    23h 14m
    2