Pojačana frekvencija na Gradišci u oba smjera

10.08.2024. 10:04
0
IZVOR: srna.rs

Na graničnom prelazu Gradiška pojačana je frekvencija vozila u oba smjera, a na prelazima Donja Gradina, Hum, Deleuša, Izačić i Velika Kladuša na izlazu iz BiH, saopšteno je iz Auto-moto saveza Republike Srpske.

Na ostalim graničnim prelazima zadržavanja nisu duža od 30 minuta.

Do kraja avgusta za putnički saobraćaj otvoren je granični prelaz Krstac na putu Gacko-Nikšić.

Na graničnom prelazu Karakaj kod Zvornika zabranjen je saobraćaj za vozila preko pet tona najveće dozvoljene mase.

Teretna vozila preko pet tona preusmjeravaju se na novi most Bratoljub u Bratuncu i na granični prelaz Rača, dok autobusi mogu koristiti granični prelaz Šepak.

Komentari 0
Povezane vijesti
BiH kreće u obračun sa lažnim medom BiH kreće u obračun sa lažnim medom
Značaj zdrave hrane za oboljele od malignih bolesti Značaj zdrave hrane za oboljele od malignih bolesti
Agencija za bezbjednost hrane BiH: Aditivi zabranjeni u EU i dalje na tanjiru Agencija za bezbjednost hrane BiH: Aditivi zabranjeni u EU i dalje na tanjiru
Najčitanije
  • Kafane moje mladosti – Kafe „Bagrem“ i bar „Kod Miše Ćele“
    10h 6m
    9
  • Avgustovska razglednica Sokoca iz 1997. godine
    12h 32m
    27
  • Kocka, kocka, kockica
    22h 46m
    35
  • Ovo je alternativni put Foča - Trnovo, jer je "pravi" zatvoren (VIDEO)
    16h 22m
    7
  • Stoja Kašiković se borila za svoju zemlju na način na koji niko nije smio
    10h 44m
    1