Полиција пронашла два женска тијела, мушкарац преминуо касније

30.12.2023. 20:29
0
ИЗВОР: srna.rs

Тијела двије женске особе и мушкарац са тешким повредама, који је касније преминуо, пронађена су данас у мјесту Добрљин код Новог Града, речено је Срни у Полицијској управи Приједор.

Тијела и повријеђени мушкарац пронађени су у стамбеном објекту у Добрљину. Мушкарац је усљед задобијених поведа преминуо у приједорској болници.

Увиђај је у току, а присуствује му и тужилац.

Из полиције су навели да ће више детаља бити познато након што буде завршен увиђај.

Незванично се сазнаје да је ријеч о двоструком убиству и самоубиству.

Коментари 0
Повезане вијести
У кући пронађена три тијела У кући пронађена три тијела
Нови Град: Мушкарац пријетио и "проклињао Бошњаке који продају кућу Србину" Нови Град: Мушкарац пријетио и "проклињао Бошњаке који продају кућу Србину"
Потрага у Словенији након лавине: Пронађена тијела браће из Хрватске Потрага у Словенији након лавине: Пронађена тијела браће из Хрватске
Најчитаније
  • „Касперијада“ сутра у Палама
    10h 3m
    0
  • На Електротехничком факултету промовисано 49 инжењера и један мастер електротехнике (ФОТО)
    8h 14m
    0
  • Вечерас "Конференција беба" у Источној Илиџи
    11h 46m
    0
  • Универзитет у Источном Сарајеву остварио значајан међународни успјех
    23h 47m
    1
  • Данас промоција дипломираних инжењера и мастера електротехнике
    13h 0m
    0