Полиција расписала потјерницу за убицом из Брчког – Наоружан је и опасан

14.02.2020. 17:50
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

Полиција Брчко дистрикта БиХ још трага за Далибором Јовичевићем (35) који је из аутоматске пушке након свађе изрешетао свог оца Славишу (63) у њиховој породичној кући у Новом Насељу у Брезовом Пољу код Брчког.

За њим је расписана потјерница, а сматра се опасним и наоружаним.

– Стога позивамо и молимо све грађане да, уколико посједују било какву информацију о локацији на којој се ова особа налази, одмах јаве на бројеве телефона 122 и 049/233-200 или најближој полицијској станици – кажу из брчанске полиције.

Из Тужилаштва Брчко дистрикта јуче је саопштено да се проводи увиђај, саслушавају се могући свједоци и проводе друге истражне радње усмјерене на доказивање овог злочина као и да је наређена обдукција тијела жртве.

Коментари 0
Повезане вијести
Подигнуте прве оптужнице за случај "куће страве" у Брчком Подигнуте прве оптужнице за случај "куће страве" у Брчком
Дјевојчица из "куће страве" поново жртва Дјевојчица из "куће страве" поново жртва
Познато чије је тијело пронађено у Сави Познато чије је тијело пронађено у Сави
Најчитаније
  • Божовић: Било би лијепо да неки од представника Владе посјете и Источну Илиџу
    22h 56m
    1
  • Прикупљено 12.393 КМ за нашег суграђанина којем је изгорјела кућа у Доњој Љубогошти
    22h 13m
    1
  • Швајцарска делегација посјетила Пале и ЈП "Градске топлане" (ФОТО)
    22h 14m
    1
  • Како је трубач из Лесковца преварио цијелу турску војску: Због њега је Србија добила Кумановску битку
    5m
    3
  • Кумановска битка – Брза побједа српске војске
    4h 39m
    0