Полиција такозваног Косова претреса монахињу и приводи младића (ВИДЕО)

28.06.2021. 19:46
0
ИЗВОР: srpskainfo.com

На Газиместану је приведен један младић који се побунио након што су припадници такозване косовске полиције кренули да претресају монахињу.

Он је приговорио полицији да није у реду то што раде јер је у питању монахиња, након чега су специјалци такозване косовске полиције привели младића из Подгорице, пише Косово онлине.

Младић је потом спроведен у правцу Приштине.

Подсјећања ради, такозвана косовска полиција, Кфор и Унмик су распоређени око Газиместана, а полиција је блокирала магистрални пут из Грачанице, тако да се грађани до одредишта “пробијају” алтернативним правцима.

Косова прес преноси да су чланови такозване косовске полиције на улазу у Газиместан заплијенили мајице појединих српских младића, које су сматрали провокативним и на које гледају, како се наводи, као на “подстицање на мржњу”, пише Блиц.

Коментари 0
Повезане вијести
Косово и Метохија: Oдузета гардероба са сликама српских светиња и ћириличним натписима Косово и Метохија: Oдузета гардероба са сликама српских светиња и ћириличним натписима
Уклоњен натпис "Волим Косовску Митровицу" из тог града Уклоњен натпис "Волим Косовску Митровицу" из тог града
Тихо етничко чишћење: Срби на Косову и Метохији на ивици опстанка Тихо етничко чишћење: Срби на Косову и Метохији на ивици опстанка
Најчитаније
  • Жена погинула у слијетању возила у кањон Рзава
    5h 31m
    0
  • Источно Ново Сарајево побједник овогодишњег фестивала "Ритам Европе"!
    11h 3m
    0
  • Годишњица устоличења патријарха Иринеја у Пећкој Патријаршији
    10h 13m
    0
  • У Источном Сарајеву почела манифестација „Дани тикве“ (ФОТО)
    6h 38m
    0
  • Свјетски дан животиња
    9h 48m
    0