Полиција трага за петнаестогодишњом дјевојчицом

27.12.2023. 08:47
0
ИЗВОР: nezavisne.com

Министарство унутрашњих послова (МУП) Тузланског кантона расписало је оперативну потрагу за петнаестогодишњом дјевојчицом из Тузле, чији је нестанак пријављен.

Како наводе из Управе полиције кантоналног МУП-а дјевојчица је изашла јуче ујутро из куће око седам часова и није се вратила.

Нестанак дјевојчице полицији је око 15 часова пријавила њена бака.

Полиција предузима све како би је пронашли.

На друштвеној мрежи Фејсбук објављен је апел у којем чланови породице траже 15-годишњу дјевојчицу Е. М. из Тузле.

- Дјевојчица Е.М. из Тузле има 15 година и нестала је јуче око 12 сати испред Основне школе Брчанска Малта“ - написано је у Фејсбук објави.

Дјевојчица је на себи је имала црне панталоне, црну јакну и патике Nike“.

Коментари 0
Повезане вијести
У ФБиХ у протеклих девет мјесеци више од 70 напада на Србе У ФБиХ у протеклих девет мјесеци више од 70 напада на Србе
Шта су из федералне полиције поручили о пријетњама свештенству Шта су из федералне полиције поручили о пријетњама свештенству
Из тузланског затвора пријетње Србима и СПЦ Из тузланског затвора пријетње Србима и СПЦ
Најчитаније
  • Додик: Најнижа плата у Српској биће повећана према степену стручности
    7h 4m
    4
  • Тања Гранзов у породилишту Болнице „Србија“ родила пето дијете
    6h 36m
    0
  • У Сокоцу ухапшено лице из Источног Новог Сарајева због дроге
    7h 15m
    0
  • Народна скупштина Републике Српске основана прије 34 године
    8h 48m
    0
  • Вера Тадић најбоља у рецитовању, Софија Пантелић побједница у бесједништву у Источној Илиџи
    20h 52m
    0