"Полимаркет": Трампу 62 одсто шанси, а Херисовој 38

05.11.2024. 14:06
0
ИЗВОР: srna.rs

Кладионица "Полимаркет" преко ноћи је промијенила квоте за предсједничке изборе у САД и сада Доналд Трамп има значајну предност у односу на Камалу Херис.

Тренутно, према подацима са "Полимаркета", Доналд Трамп има 62 одсто шанси за побједу, а Камала Херис 38,2 одсто.

Још синоћ, процјене су биле 58 одсто за Трампа и 42 одсто за Херис.

На "Полимаркету", гдје се проценти ажурирају у реалном времену, Трамп и Херисова били су најближи по шансама 3. новембра, када је Трамп имао 53 одсто шанси, а Херисова 47 одсто.

На истој кладионичарској платформи, Трамп и Херисова су прије мјесец дана били потпуно изједначени.

"Полимаркет" је децентрализована платформа за предикције која корисницима омогућава да се кладе на исходе стварних догађаја, укључујући политичке изборе, користећи криптовалуте.

Коментари 0
Повезане вијести
Савјет безбједности УН-а у понедјељак о Венецуели Савјет безбједности УН-а у понедјељак о Венецуели
Америчка војна операција против Венецуеле могла би изазвати раст цијена нафте Америчка војна операција против Венецуеле могла би изазвати раст цијена нафте
Сједињене Државе напале Венецуелу Сједињене Државе напале Венецуелу
Најчитаније
  • Сјећање на Александра, хероја који никада не смије бити заборављен (ВИДЕО)
    13h 35m
    3
  • Пливање за Часни крст на ријеци Ракитници
    9h 58m
    0
  • Источно Ново Сарајево: Јавни позив за статирање у филму „Линија“
    9h 26m
    0
  • Источна Илиџа: Јавни позив за статирање у филму „Линија“
    8h 47m
    1
  • Минић открио када саопштава имена нових министара
    5h 26m
    0