"Polimarket": Trampu 62 odsto šansi, a Herisovoj 38

05.11.2024. 14:06
0
IZVOR: srna.rs

Kladionica "Polimarket" preko noći je promijenila kvote za predsjedničke izbore u SAD i sada Donald Tramp ima značajnu prednost u odnosu na Kamalu Heris.

Trenutno, prema podacima sa "Polimarketa", Donald Tramp ima 62 odsto šansi za pobjedu, a Kamala Heris 38,2 odsto.

Još sinoć, procjene su bile 58 odsto za Trampa i 42 odsto za Heris.

Na "Polimarketu", gdje se procenti ažuriraju u realnom vremenu, Tramp i Herisova bili su najbliži po šansama 3. novembra, kada je Tramp imao 53 odsto šansi, a Herisova 47 odsto.

Na istoj kladioničarskoj platformi, Tramp i Herisova su prije mjesec dana bili potpuno izjednačeni.

"Polimarket" je decentralizovana platforma za predikcije koja korisnicima omogućava da se klade na ishode stvarnih događaja, uključujući političke izbore, koristeći kriptovalute.

Komentari 0
Povezane vijesti
Tramp: Možemo da napadnemo energetsku infrastrukturu Irana Tramp: Možemo da napadnemo energetsku infrastrukturu Irana
Danas ističe rok za podnošenje kandidatskih listi Danas ističe rok za podnošenje kandidatskih listi
Američke snage nadgledaju Ormuski moreuz kako bi osigurale da ostane otvoren Američke snage nadgledaju Ormuski moreuz kako bi osigurale da ostane otvoren
Najčitanije
  • Pojavio se snimak haosa na magistralnom putu kod Pala: Tuča nakon saobraćajne nezgode (VIDEO)
    16h 56m
    0
  • Ljetno osvježenje: Sladoled, kraljevska poslastica
    11h 21m
    0
  • Na današnji dan preminuo je patrijarh srpski Varnava (Rosić)
    21h 6m
    0
  • „Sport Vision” u Istočnom Sarajevu zapošljava
    17h 24m
    0
  • Obezbijediti informacije o rezultatima unutrašnje kontrole povodom događaja u "Enigmi"
    15h 49m
    0