Полуфинале Петровданског турнира у Трнову

09.07.2023. 19:09
0
ИЗВОР: sportdc.net

Петровдански турнир у Трнову улази у саму завршницу, а вечерас су на распореду полуфинални дуели у којима ћемо сазнати ко ће у финале овогодишњег турнира.

Прву полуфиналну утакмицу играју Холцтранспорт Калиновик/ Невесиње и Општина Трново.

Екипа састављена од Калиновчана и Невесињаца је са 4:0 савладала Касиндола, који је био значајно ослабљен и са само шесторицом играча у саставу, али им сада слиједи знатно тежи посао. Општина Трново предвођена капитеном Жељезнице Слободаном Елезом, уз Вучину Шћепановића, Драгана Бјелицу, Владана Минића, Драгана Иконића, Ивана Трифковића, Стефана Јокића, Огњена Ерића, Борислава Отовића претендује да остави пехар на домаћем терену. У четвртфиналу су у комшијском окршају савладали Опћину Трново 5:0 и заслужили своје мјесто у полуфиналу.

Бранилац трофеја, Е-Спорт1 претендује и планира да задржи примат у Трнову. Ношени Фаруком Брканићем савладали су Студентски Центар Пале 4:0. Уз њега, ту су и Ибрахим Хршумовић, Муанис Дувњак, Анел Радмиловић, Никола Поповац, Марко Терзић, Ђорђе Ћеха, Едис Мршо, Дејан Дебелногић. Екипа која има чиме да пријети конкурентима.

Биће њима засигурно јако тешко и у полуфиналу јер су се намјерили на Sword Security Угарак. Елдин Башовић, Амер Шарић, Давор Марковић, Седин Мулаосмановић, Бакир Хота, Ермин Салчин, Мелдин Подруг биће сигурно достојан ривал. Проблем ће им бити црвени картон двоструког стријелца у побједи 4:2 против ДОО Баћовић Никшић КМФ Ајаx, Ведада Салчина, и он ће пропустити овај меч.

Распоред, полуфинале (недјеља)

19.00 Холцтранспорт Калиновик/Невесиње - Општина Трново

20.00 Е-Спорт1 - Sword Security Угарак

Прије полуфиналних утакмица играли се полуфинални дуел турнира фамилија Голијанини и Андрићи (17.30), а након тога и ревијална утакмица ветерана Жељезнице.

Коментари 0
Повезане вијести
Сутра отварање изложбе фотографија "Природа, живот и људи у Источном Сарајеву" Сутра отварање изложбе фотографија "Природа, живот и људи у Источном Сарајеву"
Трново: Првачићи први пут сјели у школске клупе Трново: Првачићи први пут сјели у школске клупе
Трново: Свесрпски сабор у отаџбини и расејању у петак Трново: Свесрпски сабор у отаџбини и расејању у петак
Најчитаније
  • Микајло Шимшић – Заборављени херој тунела у Бродару (ФОТО)
    11h 33m
    8
  • Тужна прича јуначке породице Галинац из Војковића
    19h 42m
    1
  • Почетак друге серије злочиначког бомбардовања Републике Српске
    19h 30m
    1
  • Сјећање на Лава Николајевича Толстоја
    19h 20m
    0
  • Обавјештење о планираним прекидима електричне енергије за сутра
    14h 14m
    0